بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری در محکومیت اقدام نشریه شارلی ابدو در توهین به پیامبر اکرم (ص) و مقدسات مسلمانان

"بسمه تعالی"

بسیج دانشجویی دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری در بیانیه ای اقدام نشریه شارلی ابدو در توهین به پیامبر اکرم (ص) و مقدسات مسلمانان را محکوم کرد :

خداوند را شاکریم که با به اوج رساندن آموزه های دین خاتم المرسلین و با سرلوحه قرار دادن روحیه ایثار و شهادت و نثار کردن خون شهیدان، پرچمدار اسلام ناب محمدی و پیشرو در مبارزه با تروریست هستیم.

بسیج دانشجویی دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را جاهلیتی از نوع جاهلیت های مدرن دانسته و این اقدام موهن را محکوم می کند . هر چه که زمان می گذرد و پیش می رویم ، بیشتر مظلومیت اسلام و مسلمین نمایان می شود.

مدعیان دروغین آزادی بیان با منطق خود به مقدسات مسلمین توهین می کنند اما اجازه سوال از هولوکاست را به کسی نمی دهند . این هتاکی ها و توهین ها در راستای تخریب اسلام و اسلام هراسی است و آنقدر به دور از انسانیت است که حتی پاپ رهبر مسیحیان جهان نیز این حرکت را محکوم کرده است .

حادثه شارلی ابدو و تروریستی نامیدن آن  نیز سناریویی شبیه به حادثه 11 سپتامبر دارد و بدون شک دست های موصاد و سیا در پشت پرده این اتفاقات و هدایت کننده اذهان عمومی جهان به سمت اسلام هراسی است .

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 400 محدودیت کاراکتر
نوشته شما باید ما بین 5-400 کاراکتر باشد
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

.

بالا