زمانی برای حرف زدن
پنج شنبه, 18 آذر 1395
کانون سیاسی

زمانی برای حرف زدن

گزارش تصویری

برنامه روز دانشجو در سالن اجتماعات شرکت فرودگاه ها (سنتر قدیم برگزار شد.)

photo 2016 12 08 10 41 47

مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط برادر عسگری و همچنین سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد

1azar

در ادامه نوبت به اولین تریبون دانشجویی رسید که آقای سپهری اولین سخنران دانشجویی مراسم بود...وی با بیان نکاتی ارزشمند پیرامون مسائل و مشکلات موجود در دانشکده و صنعت مخصوصا مباحث در حوزه اشتغال همایش را وارد فاز مطالبه گری کرد.

2azar

سپس ریاست محترم دانشکده با حضور در مقابل حضار به ایراد سخنان خویش پیرامون روزدانشجو و نیز روزجهانی هواپیمایی پرداخت.

3azar

درادامه نوبت به حجت الاسلام رحیمی (نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه)رسید تا مباحثی را پیرامون روزدانشجو و استکبارستیزی بیان نماید.

4azar

 

در ادامه دومین تریبون دانشجو را جناب کیخواه ایراد نمودند،ایشان با بیان حرف ها واسناد موجود در هوانوردی و تناقضات حاکم بر صنعت کشور ،گلایه های خود در مباجثی همچون سیستم اموزشی صنعت را به گوش مسئولان دانشکده رساندند.

پس از پایان یافتن سخنان ایشان نوبت به مسابقه ی دانشجویی رسید

5azar

در این لحظه سخنران مراسم جناب حجت الاسلام ابوترابی فرد(نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی) به جمع دانشجویی مراسم پیوست.

6azar

7azar

حجت الاسلام ابوترابی فرد :نقش مجلس در پرونده هسته‌ای را بسیار کلیدی دانست واظهارداشت: مصوبات ما در مجلس در اوج فشار به کشور با جدیت پیگیری می‌شد.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز ابوترابی گفت: امروز تحریم و قطعنامه‌ها تنها یک هدف را دنبال می‌کند و آن هم کاهش درآمدهای کشور است. در همین راستا بایستی تلاش کنیم درآمدها کاهش پیدا نکند و از طرفی دیگر به دنبال کاهش هزینه‌ها در کشور باشیم.

ابوترابی‌فرد ادامه داد: کارنامه مجلس در این ادواری که بنده در مجلس بودم در حرکت به سمت انرژی هسته‌ای صلح‌آمیز بسیار درخشان بوده است. در خصوص بحت هسته‌ای در مجلس ما کمیسیون ویژه‌ای را تشکیل دادیم و در آن جلسات و نقد و گفتگوهای بسیاری صورت گرفت.

وی با بیان اینکه نباید به مسایل کشور نگاه سیاسی داشت گفت: ریشه بسیاری از مسائل در کشور نگاه سیاسی است. اگر ما در گذشته به طور جد در خصوص مسائل نقد، تحلیل و گفتگو می‌کردیم به اعتقاد بنده اکنون جایگاه و دستاوردهای بهتری داشتیم.

به گفته او در همه مسایل کشور بایستی با حرکت علمی و نگاه محض تخصصی و علمی مسایل را تحلیل کنیم.

نایب رئیس سابق مجلس ادامه داد: به اعتقاد بنده در مسایل هسته‌ای طرف مقابل را وادار به مذاکره کردیم، جمهوری اسلامی ایران با قدرت و اقتدار سیاسی عمل کرد و تمام جهان شاهد این موصوع بودند.

ابوترابی ادامه داد: من در دنیا کشوری را نمی‌شناسم که بانک مرکزی آن را تحریم کنند و آن کشور بتواند از این تحریم با قدرت عبور کند به طوری که وزیر خارجه آمریکا به صراحت اعلام کرد ما نتوانستیم چرخه افتصادی جمهوری اسلامی ایران را متوقف کنیم.

------------------

در ادامه دانشجویان به طرح سوالاتی پیرامون اینکه چطور در مجلسی که جناب عالی آن را درخشان توصیف کردید سندی همچون برجام که امروز خسارت محض بودن آن برهمه مشخص شده ،در مدت کوتاهی تصویب شد؟ که متاسفانه با پاسخ مناسبی از سوی ایشان همراه نشد!

 

همچنین در فرصت پدید امده در ورودی سالن دانشجویان به بیان گلایه ها وانتقادات خود نسبت به مسائل روز کشور پرداختند

8azar

 

در ادامه با دعوت کردن جناب دکتر قنبری و جناب دکتر پرستاری بر روی صحنه،مراسم به سمت مطالبه گری دانشجویی حرکت کرد.

 

در این بخش با در اختیار قراردادند میکروفن بین دانشجویان، دانشجویان با بیان انتقادات صریح خود خواستار رسیدگی به مشکلات دانشجویی و صنفی خود شدند.

9azar

 

10azar

11azar

12azar

 

در ادامه با اهدای جوایز کیت تست قند خون از طریق قرعه کشی به 25نفر از دانشجویان و نیز اهدای 3بلیط رفت و برگشت از هواپیمایی قشم ایر به یکی از فرودگاه های  ایران  و همچنین تقدیر از نفرات برتر علمی –پژوهشی دانشکده و فعالان فرهنگی مراسم به پایان خود رسید.

 

 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 400 محدودیت کاراکتر
نوشته شما باید ما بین 5-400 کاراکتر باشد
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

.

بالا